Nivo Slider İletişime Geçin
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu: Op. Dr. Düzgün Korkmaz

1974 Tunceli  doğumlu olan Dr.Düzgün KORKMAZ ilk ve orta öğrenimini Diyarbakır ve Mersinde , TIP Eğitimini  1997- yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hast. ve Doğum ABD dan 2003 yılında uzmanlık eğitimini almıştır. 2003 yılından beri Bahçelievler Medicana Hospıtals Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı , ve Tüp Bebek Ünitesinde 2008-2014 yıllarında çalışmış,  2015 yılından itibaren Bahçelieler Medicana Tüp bebek Ünitesi Direktörlüğü yürütmektedir. İlgilendiği Alanlar: Endoskopik Cerrahi (laparoskopi ve histereskopi), Jinekolojik Onkolojik Cerrahi ve Tüp bebek..

 
Hemşire: Ayşe Çelik

İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Halen Bahçelievler Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde sorumlu hemşire olarak görev yapmaktadır ve İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 
Hemşire: Yana Sulhan

1994'te Ukrayna’da Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdi. 2008'de Zaporizskiy Ulusal Teknik Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde tüp bebek merkezi hemşiresi olarak görev yapmaktadır.

 
Hostes: Özlem Özer

İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nü mezunudur. Bahçelievler Medicana Tüp Bebek Sekreterliği ve Hasta İilişkileri Bölümü’nde çalışmaktadır.

 
 

© 2008 Medicana Hospitals