Nivo Slider İletişime Geçin
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu: Op. Dr. Düzgün Korkmaz

1974 Tunceli  doğumlu olan Dr.Düzgün KORKMAZ ilk ve orta öğrenimini Diyarbakır ve Mersinde , TIP Eğitimini  1997- yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hast. ve Doğum ABD dan 2003 yılında uzmanlık eğitimini almıştır. 2003 yılından beri Bahçelievler Medicana Hospıtals Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı , ve Tüp Bebek Ünitesinde 2008-2014 yıllarında çalışmış,  2015 yılından itibaren Bahçelieler Medicana Tüp bebek Ünitesi Direktörlüğü yürütmektedir. İlgilendiği Alanlar: Endoskopik Cerrahi (laparoskopi ve histereskopi), Jinekolojik Onkolojik Cerrahi ve Tüp bebek..

 
Embriyolog: Ebru Yiğit
 

1986 istanbul doğumlu olan Emb. Ebru YİĞİT 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini almıştır. 2010 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji ABD da  yüksek lisans eğitimini tamamlamış, 2013 yılında ÜYTE embriyoloji sertifika programini Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde bitirmiştir. 2009-2011 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ÜYTE Merkezinde, 2011-2012 yıllarında Göztepe Medical Park Hastanesi ÜYTE Merkezinde, 2013-2015 yıllarında Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi ÜYTE Merkezinde çalışmıştır. 2015 yılından itibaren Bahçelievler Medicana Hastanesi ÜYTE Merkezinde laboratuvar sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

 
Biyolog: Sevda Alp

1991 İstanbul doğumlu olan Bio. Sevda ALP 2014 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2015 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Klinik Embriyoloji bölümünde başlamış olduğu yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir. 2014 yılından itibaren Bahçelievler Medicana Hastanesi ÜYTE Merkezi'nde biyolog olarak görev yapmaktadır.

 
Hemşire: Ayşe Çelik

İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Halen Bahçelievler Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde sorumlu hemşire olarak görev yapmaktadır ve İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 
Hemşire: Yana Sulhan

1994'te Ukrayna’da Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdi. 2008'de Zaporizskiy Ulusal Teknik Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde 5 Yıldır tüp bebek merkezi hemşiresi olarak görev yapmaktadır.

 
Tüp Bebek Sekreteri: Birsel Atar

1987 Ortaköy Doğumlu Birsel ATAR Dr. Kemal Naci Ekşi Lisesi mezunu 2005 yılından beri Bahçelievler Medicana Hospıtals hastanesinde Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı Dr. DÜZGÜN KORKMAZ' ın asistanı ve Tüpbebek sekreteri olarak görev yapmaktadır.

 
 

© 2008 Medicana Hospitals