Nivo Slider
Embriyolog: Eren Şahin (Laboratuvar Sorumlusu)

1986 İstanbul Doğumludur.

Lisans Eğitimini 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini ise 2010 yılında Marmara Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı'nda "VARİKOSEL OLGULARINDA SPERM DONDURMA ÇÖZME İŞLEMİNİN (KRİYOPREZERVASYON) ZAMANA BAĞLI OLARAK SPERM PARAMETRELERİ, İNCE YAPISI VE HÜCRE ÖLÜMÜ ÜZERİNE ETKİLERİ" konusundaki teziyle tamamladıktan sonra, 2011 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi'nden "T.C. Sağlık Bakanlığı Embriyoloji Laboratuvarı Sorumlusu Sertifikası" almıştır.

Kısa süreliğine gönüllü olarak Kadıköy Acıbadem Hastanesi ve Bursa Jinemed Hastanesi Tüp Bebek Merkezleri’nde bulunduktan sonra, 2013-2014 yılları arasında Göztepe Medical Park Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde çalışmıştır. 2014 yılından itibaren Özel Medicana Hospitals Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde Embriyolog olarak görev yapmaktadır.  Halen Tüp Bebek Merkezi Laboratuvar Sorumluluğu görevini yürütmektedir.

Evli ve 1 kız babasıdır.

 
Hemşire: Ayşe Çelik

İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Halen Bahçelievler Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde sorumlu hemşire olarak görev yapmaktadır ve İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 
Hemşire: Yana Sulhan

1994'te Ukrayna’da Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdi. 2008'de Zaporizskiy Ulusal Teknik Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde tüp bebek merkezi hemşiresi olarak görev yapmaktadır.

 
Hostes: Özlem Özer

İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nü mezunudur. Bahçelievler Medicana Tüp Bebek Sekreterliği ve Hasta İilişkileri Bölümü’nde çalışmaktadır.

 

© 2008 Medicana Hospitals